Výrobcovia

Reklama

Poštovné a dodacia lehota

Poštovné

Platba / DopravaOsobný odber
Česká pošta
Bankový prevod
0 EUR
3,30 EUR
Dobierka
x
3,30 EUR
Hotovosť
0 EUR
x

Pozn.: Sazby v rátane DPH. Znamienko „x" znamená, že kombinácia dopravy a platby nie je možná.

Dodacia lehota vašich zásielok

Vaša zásielka bude vo väčšine prípodov odeslaná v den objednania v prípade doručenia na dobierku, alebo v deň prijatia platby v prípade platby za tovar vopred. Podrobnejšie informácie nájdete v Obchodných podmienkach v sekcii Dodanie.

Poštovné (dopravné) zahrňuje balné i poštovné. Poplatky za dopravu se nemenia v závislosti na celkovej hmotnosti zásielky. Doporučujeme vám preto sjednotiť do jednej objednávky čo nejviac kusov tovaru. Upozorňujeme, že nie je v naších silách dodatečne sdružovať dve (alebo i viacej) jednotlivých zadaných objednávok. Poplatky na poštovné (dopravné) sa budú účtovať jednotlivo. Ceny na poštovné sa zhodujú so skutočnými nákladmi.

Kojeneckou výživu balíme do dostatečně pevných obalů, poskytujících vaší zásilce dostatečnou ochranu, aby nedošlo k poškození zásilky. Pokud by k poškození přeci jen došlo, balík za žádných okolností od dopravce / pošty nepřevezměte a ihned nás kontaktujte, podáme za vás reklamaci a postaráme se o to, abyste svoje čočky obdrželi co nejdříve a v pořádku.

Obaly jsou pro zboží dostatečně velké a poskytně Vaší zásilce dostatečnou ochranu.


Úvodná stránkaÚvodná stránka

Košík  

(prázdny)

Najpredávanejšie

Žiadne najpredávanejšie produkty

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty

Nové produkty

No new products at this time