Výrobcovia

Reklama

Obchodné podmienky

Základné ustanovenia

Nižšie uvedené obchodné podmienky platia pre nákup v internetovom obchode www.bebilon.sk. Obchodné podmienky vymedzujú a upresňujú obchodné vzťahy medzi kupujúcim a predávajúcim. Všetky zmluvné vzťahy sú uzatvorené v súlade s právnym riadom Českej republiky. Ak je zmluvnou stranou spotrebiteľ, riadi sa vzťahy, ktoré nie sú týmito obchodnými podmienkami upravené, občianskym zákonníkom (č. 40/1964 Sb.) a zákonom o ochrane spotrebiteľa (č. 634/1992 Sb.). Ak je zmluvnou stranou podnikateľ, riadi sa vzťahy neupravené obchodnými podmienkami obchodným zákonníkom (č. 513/1991 Sb.), všetko v znení noviel.

Objednanie

Predajná zmluva je uzatvorená potvrdením objednávky kupujúceho. K potvrdeniu objednávky dochádza telefonicky alebo elektronicky do niekoľkých minút po odoslaní objednávkového formulára. Daňový doklad dostane zákazník vždy s tovarom. Podaním objednávky kupujúci potvrdzuje, že sa zoznámil s týmito obchodnými podmienkami a že s nimi súhlasí.

Dodanie

Tovar skladom expedujeme do 48 hodín. Neskladový tovar expedujeme do 4 dní po prijatí objednávky.

Cena, prepravné, platba

Spotrebiteľ platí cenu uvedenú v okamžiku podania záväznej objednávky. Cena je vždy konečná, vrátanie príslušnej sadzby DPH.

Reklamácie a záručné podmienky

Reklamácie odporúčame zasielať doporučene v pevnej škatuľke, aby neprišlo k poškodeniu behom prepravy. Ak reklamujete už rozbalený tovar, je potrebné zaistiť, aby v priebehu prepravy balíčku k nám nedošlo k jeho ďalšiemu znehodnoteniu. K reklamovanému tovaru je treba priložiť tiež list s popisom vady.

Odstúpenie od zmluvy

Každá fyzická osoba má zo zákona právo do 14 dní od prevzatia tovaru odstúpiť od zmluvy. V prípade odstúpenia od zmluvy je nutné dodržať nižšie uvedené podmienky:

• vrátenie tovaru musí byť kompletné 
• tovar nesmie byť nijako porušený či znehodnotený (otvorenie obalu apod.) Pokiaľ spotrebiteľ poruší originálny obal u dodaného výrobku, u ktorého nemožno predpokladať, že by ho bolo možné následkom toho z hygienických či bezpečnostných dôvodov ešte použiť, nie je možné takýto tovar vrátiť, stáva sa ďalej nepredajným 
• priložte prosím nami vystavený predajný doklad, jeho kópiu alebo číslo objednávky 
• uveďte svoje číslo bankového účtu 

Odporúčame zasielať vrátený tovar v pevnom obale, nie v obálke (ani protinárazovej). V prípade poškodení zásielky v priebehu prepravy nemusí byť balíček prevzatý. V prípade odstúpenia od zmluvy dostanete peniaze na Vami zadaný účet behom 5-10 dní. Náklady na dopravu spojené s vrátením tovaru nesie zákazník. Predávajúci já tiež možnosť od zmluvy odstúpiť - napríklad nemožnosť plniť.

Ochrana osobných údajov

Pri predaji tovaru zhromažďuje predávajúci len kontaktné údaje, konkrétne celé meno, adresu, telefónne čísla a emailové adresy, za účelom odoslania tovaru a komunikácie so zákazníkmi. Kupujúci súhlasí s tím, že tieto údaje môžu byť použité predávajúcim k vyššie uvedenému účelu. Tieto údaje nie sú poskytované tretím stranám vyjme dopravcom.


Úvodná stránkaÚvodná stránka

Košík  

(prázdny)

Najpredávanejšie

Žiadne najpredávanejšie produkty

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty

Nové produkty

No new products at this time